O kotli

Plzeňský business kotel vznikl jako platforma pro propojení a podporu plzeňských aktivních komunit. Podporujeme potkávání se mezi začínajícími i zkušenými podnikateli, startupisty, studenty a všemi, které zajímá svět podnikání, chtějí podnikat nebo prostě něco podniknout a načerpat inspiraci nebo získat nové kontakty.

Jsme tu od roku 2014. První kotel se konal v KD Peklo 13. 3. 2014 na téma spolupráce a vznikl díky spolupráci čtyř organizací BIC, Dare2, JCI West Bohemia a Plzeň2015. Od začátku nám byla také velkou oporou Západočeská univerzita.

Od té doby jsme se potkali nad různými tématy s nejrůznějšími profesionály a nadšenci. Na podzim 2019 jsme uspořádali už 30. Business kotel a pro rok 2020 jsme v aktuálním organizačním týmu, který tvoří zástupci agentury Dare2, DEPO2015, JCI a Západočeské univerzity, vytvořili nový koncept s větším počtem a rozmanitějším obsahem akcí.

Jsme parta lidí, kteří se chtějí vzájemně inspirovat, ptát se a získávat zpětnou vazbu, propojovat své bubliny, sdílet své zkušenosti, tipy a triky, učit se novým věcem a rozvíjet se. Stavte se na některou z našich akcí. Těšíme se na vás.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Networking není pouze o projování lidí. Je to propojování lidí s lidmi, myšlenkami a příležitostmi.

 

Sledujte nás na Facebooku!

Váš PBK tým
Projekt PBK je podpořen
podpora_msmtJCIPROSEO MediaMěsto PlzeňDare2Zcu