PBK35: Jak kreativně upoutat - záznam z 29.10.2020

31. prosinec 2020 00:00

50 Kč
Záznam ze ZOOMu

Byli jsme online a máme pro Vás záznam.

Po uhrazení Vám do druhého dne bude poslán odkaz na stažení / shlédnutí celého záznamu z PBK 35 ze dne 29.10.2020


---

Klasický formát Business kotle se zajímavými hosty, panelovou diskuzí a individuálními konzultacemi. Téma? Kouzlení s videem, kreativní kreace, ilustrace, kombinace, permutace.

Naši speakeři pro 35. Plzeňský business kotel online

Michal Orsava a Michaela Lovecká (https://michalorsava.com/, https://www.filmagix.com)

Michal Orsava o sobě píše:
"Jsem reklamní režisér, scénárista, kreativec a videokouzelník. Spoluzaložil jsem reklamní produkci Filmagix, ve které se snoubí tvorba autorská i komerční. Spolupracuji v týmu kreativců, díky nímž se práce stává hrou a vzniká ideální prostředí pro nové nápady. Příběhovost a nápaditost je hlavní esencí mojí tvorby od TV či internetových spotů, celých marketingových kampaní, promo videí až po hudební videoklipy a animaci." a spolu s Michaelovou Loveckou nás zasvětí do tajů reklamně-vizuální magie.

Michaela Lovecká
Animátorka a režisérka Michaela Lovecká vystudovala obor Animovaná tvorba na Univerzitě Tomáše Bati ve ZLíně. Se svým bakalářským animovaným filmem Madeleine vyhrála první místo v Chicago Shorts festivalu. Pracovala také v herním průmyslu jako Cut scene editor na počítačové hře Mafia III. Nyní se kromě reklamní tvorby
v kreativní agentuře Filmagix věnuje autorským projektům. Je spoluautorkou populárních virálních videí jako například Sám doma s Donaldem Trumpem, Harry Potter v Česku,
EETerminátor a další. Momentálně vytváří krátký animovaný film, který byl podpořen Jihomoravským filmovým nadačním fondem.

Michael Petrus (http://www.michaelpetrus.com)

Michael je esencí komiksový kreslíř, ilustrátor, kreativec a moderátor pořadu Kreativní Kreatury. Živí se jako hlavní kreativní mozek ve svém ilustrátorském a animátorském studiu artBLOCK. Prošel si zkušeností umělecko-technologického startupu Nanits Comics v Silicon Valley, ze kterého mu zůstala láska k technologiím, která tvoří přesah v jeho práci. Tvořil pro Albi, Škoda Auto, řadu agentur nebo kreslil pro legendární časopis ABC. Na svém kontě má také řadu knižních obálek, komiksů, autorské tvorby, mezinárodní ocenění a vlastní komiksový román On the Coast of Dreams.

PBK35: Jak kreativně upoutat

JCIPROSEO MediaMěsto PlzeňDare2Zcu