PBK29 Light: 10 klíčů ke spokojenosti

27. srpen 2019 16:30

200 Kč
My Friends Cocktail Bar

Již 6. neformální setkání Plzeňský business kotel Light.


Letos si budeme povídat s Gábinou Mácovou, zakladatelkou Action for Happiness Česká republika. Gábina je velkou fanynkou pozitivní psychologie a prozradí nám, jaké jsou klíče ke štěstí podle Action for Happiness
Přijďte pogrilovat, popít a pobavit se o tom, jak žít spokojený život. Tradičně v 
My Friends Bar.
Letní networking trochu jinak :-)


O Gábině

Po ukončení magisterského studia jednooborové psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci působila na nejrůznějších mezinárodních pozicích v HR v bankovním sektoru.

K tématům pozitivní psychologie se dostala díky knize jednoho z "duchovních otců" pozitivní psychologie Martina Seligmana “Naučený optimismus”. 
Kromě dalšího studia v této oblasti (absolvovala tréninky v pozitivním koučování u Roberta Biswas-Dienera (
Positive Acorn), kurz M.Seligmana Positive Psychology Visionary Science, tréninky rozvoje silných stránek (VIA Institute) a Positive Psychology MasterClass u Bridget Grenville-Cleave a Miriam Akhtar) Gábina hledala cesty, jak přinést poznatky pozitivní psychologie českému publiku.

 
O Action for Happinness ČR

A pak už vedla poměrně krátká cesta k Action for Happiness. Cílem tohoto hnutí je předávat poznatky z pozitivní psychologie české veřejnosti srozumitelnou formou a bez komplikovaných vědeckých pojmů a teorií. Tzv. věda o štěstí je totiž opravdu pro všechny a řadu intervencí pozitivní psychologie může aplikovat každý z nás a zmírnit tak každodenní stres.

A je tu také proto, abychom trochu zpomalili, a zamysleli se nad tím, na čem nám v životě opravdu záleží. Protože Action for Happiness se nás snaží upozornit na to, že v dnešní uspěchané době se snadno může stát, že nám život jen tak „proteče mezi prsty“, případně „proběhne“ okolo nás, zatímco my trávíme čas na pracovních schůzkách nebo se honíme za výsledky.

Více na www.actionforhappiness.cz 


JCIPROSEO MediaMěsto PlzeňDare2Zcu