Plzeňský business kotel vol. 25 Light: Dělejte, co vás baví?

23. srpen 2018 17:00

150 Kč
Amigos coctail & music bar Plzeň
Casual

Letní networking trochu jinak. Již 5. neformální setkání Plzeňský business kotel Light.

Přijďte si poslechnout příběhy ostatních, kteří dělaíj to, co je baví. Přijďte pogrilovat, popít a pobavit se o tom, jak propojit podnikání a zábavu. Tradičně v Amigos coctail & music bar Plzeň.

V ceně vstupenky je 1 uvítací drink. Zvýhodněné vstupné je 100 Kč (studenti, partneři a členové organizací).

Registrace příjímáme do středy 22.8. do 16:00

Speciální host

Iveta Churavá

V devadesátých letech nastoupila jako referentka do společnosti BEST Rybnice a.s., kde se vypracovala na pozici generální ředitelky a od roku 2002 úctyhodných dvanáct let pozici zastávala. V roce 2004 byla prezidentem republiky oceněna titulem Lady Pro.

Společnost, kterou tehdy vedla, dosahovala přes miliardu obratu, zaměstnávala více jak 500 lidí, vybudovala 8 výrobních a prodejních areálů po celé ČR a zahájila výstavbu závodu v Rumunsku.

Přes všechny úspěchy jí pracovní vyčerpání a „vyhoření“ přivedlo k rozhodnutí odejít a začít novou etapu svého života. V roce 2014 se stala franšízantem sítě Náš grunt a otevřela v Plzni-Roudné prodejnu farmářských potravin Grunt u Lidušky.

Dnes už není franšízantem, ale stále prodává zdravé potraviny přímo z farem na 3 místech v Plzni, zaměstnává lidi s pozitivní energií. Věří svému srdci, zdravému selskému rozumu a dělá lidem radost. Vrátila se k přírodě a principům žití.


JCIPROSEO MediaMěsto PlzeňDare2Zcu