PBK28: Na volné noze

30. duben 2019 16:30

300 Kč
DEPO 2015, Plzeň
Koupit vstupenku

Co myslíte, kdo je nejpovolanější, mluvit na toto téma? Kdo je nejvíc spjatý s pojmem "na volné noze"? Kdo napsal bibli volnonožců? Samozřejmě, můžete se těšit na Roberta Vlacha!

PROGRAM

  • 16:30 registrace
  • 17:00 zahájení
  • 17:15-19.00 Diskuze s Robertem Vlachem
  • 19:00 Networking

Robert Vlach

Robert Vlach (*1978) působí jako podnikatel a podnikatelský poradce se zkušenostmi z desítek projektů a více než tří set poradenských případů. Od roku 2005 se v Česku jako vůbec první publicista, konzultant a lektor věnuje systematické podpoře a popularizaci osobního podnikání (tzv. freelancing) prostřednictvím internetového portálu www.navolnenoze.cz. Je autorem bestselleru Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové (Jan Melvil Publishing, 2017), držitelem ocenění Živnostník roku v Moravskoslezském kraji a zakladatelem prvního evropského think-tanku pro nezávislé profesionály.p p

Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové je vůbec 1. kniha pro freelancery v češtině a jeden z velkých bestsellerů uplynulého roku. Těží ze zkušeností stovek nezávislých profesionálů z desítek oborů a na 760 stranách nabízí osvědčené know-how pro podnikání na volné noze — základy pro prvopodnikatele, nejlepší prakticky a kariérní strategie, ale také pokročilé nástroje, které ocení i profíci s desetiletou praxí. Kniha tak pokrývá celé dlouhé období rozvoje podnikání, od zkusmých krůčků a začátečnických chyb, přes náročné první roky, až po plně zavedený osobní byznys postavený na odbornost a dobrém jméně.

Mezinárodní anglické vydání nazvané The Freelance Way je naplánované na léto 2019.Koupit vstupenku

Jméno a příjmení: *
Váš email: *
Telefon: *
Způsob platby:
Zvýhodněné vstupné:

Objednáváte na firmu? Zadejte prosím fakturační údaje!

Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:
Chci být informován o dalších akcích prostřednictvím newsletteru.

Beru na vědomí všeobecné obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů
JCIDEPO2015Centrum podnikání, ZČU FEKPROSEO MediaMěsto Plzeň